Новини

03 травня 2022

Запрошуємо до співробітництва - виготовлення гранітної продукції з лезниківського родовища: сляби, бордюри, плити, стіновий камінь, бруківка та ін.

Також приймаємо замовлення на розпиловку гранітних блоків з інших родовищ.
 

01 травня 2022

Підприємство на тендерній основі постійно закуповує:

  • Дизельне паливо від 7т. на місяць;
  • Алмазний трос діам. 11,4мм від 100п.м. на місяць;
  • Бурові коронки діам.36мм, 40мм, 95мм та штанги 2,4м, 3м, 4м та 5,6м.
  • Пневмоперфоратори Y-19, 24, 28.
     

Участь в Українському будівельному тижні 2015


17 Вересня 2015

З 15 -16 вересня 2015 року представники ТОВ «Червоногранітний кар'єр», взяли участь в Українському будівельному тижні 2015, що відбувся 15-18 вересня у Києві (готель Ramada Encore).


З 15 -16 вересня 2015 року представники ТОВ «Червоногранітний кар'єр», взяли участь в Українському будівельному тижні 2015, що відбувся 15-18 вересня у Києві (готель Ramada Encore).

Тиждень включав п'ять галузевих конференцій з ринків щебеню, бетонів, ЗБВ, будівельних сумішей та дорожнього будівництва, з яких делегація ТОВ «Червоногранітний кар'єр» брала безпосередню участь у конференціях «Індустрія щебеню» та «Індустрія доріг».

На конференції велика увага приділялася велику увагу питанням Євроінтеграції, способам виживання при зниженні будівництва та іншим актуальним питанням в умовах економічної кризи.

ТОВ «Червоногранітний кар'єр» визнано Експортером 2014 року

30 червня 2015

За підсумками зовнішньоекономічної діяльності у 2014 році згідно з офіційними статистичними даними ТОВ «Червоногранітний кар'єр» визнано Експортером 2014 року, з врученням сертифікату та пам'ятної медалі.


За підсумками зовнішньоекономічної діяльності у 2014 році згідно з офіційними статистичними даними ТОВ «Червоногранітний кар'єр» визнано Експортером 2014 року, з врученням сертифікату та пам'ятної медалі.

 

ТОВ "Червоногранітний кар'єр" НА "УКРАЇНСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ТИЖНІ 2014" В ОДЕСІ

20 травня 2015

З 22 по 26 вересня 2014 року представники ТОВ «Червоногранітний кар'єр», серед представників понад 30 гранітних кар'єрів, десятків виробників товарного бетону та ЗБВ, стали учасниками «Українського будівельного тижня» в Одесі, в рамках якої пройшли одразу кілька конференцій: "Індустрія щебеню" , "Індустрія бетонів", "Українська дорога".

Значну увагу у програмі конференцій було приділено:

  • пошуку можливостей розвитку будівельного бізнесу в Україні у складній економічній ситуації;
  • пошуку ринків збуту щебеню та бетонів як в Україні, так і за кордоном;
  • аналізу
ТОВ "Червоногранітний кар'єр" міжнародної виставки у м. Познань (Польща)

20 травня 2015

25 по 29 листопада 2014 року ТОВ «Червоногранітний кар'єр» представляв свою продукцію на відомій міжнародній виставці у м. Познань (Польща) / Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp.z o.o. (MTP)/ , яка відновила функціонування після кількох років ремонтних робіт.

На виставці в рамках виставкового павільйону STONE (Камінь) підприємством були представлені всі види продукції, що виготовляється: бруківка колота, щебінь, поліровані вироби.

Участь у виставці була плідною і відіграла величезну роль для представлення продукції з граніту Лезниківського родовища на європейському ринку, послужило укладенню низки контрактів з польськими фірмами щодо реалізації бруківки колотою та гранітних блоків та іншої продукції.

Участь у виставці «ЕКСПОКАМІНЬ-2013»

04 Липня 2013

З 25 по 28 червня 2013р. Група компаній Лезніковський кар'єр разом із торговим будинком ТОВ «Нерудна компанія» (м. Москва) брали участь у 14-й міжнародній виставці «ЕКСПОКАМІНЬ-2013» - найпредставнішій та спеціалізованій виставці в Росії в галузі видобутку та обробки природного каменю, однієї з найбільших виставок у цій галузі у світі.


Понад 13 років виставка каменю в Москві збирає на єдиному майданчику представників вітчизняних та зарубіжних фірм, що працюють у галузі видобутку, обробки та застосування природного каменю.
Виставка «ЕКСПОКАМІНЬ» надає унікальну можливість прямих контактів з російськими та зарубіжними підприємствами, що займаються видобуванням та обробкою природного каменю, будівництвом, а також з фірмами, що виробляють обладнання та інструмент.

Початок виробництва колотої бруківки

10 Квітня 2013

Лезніковський кар'єр з 10 квітня 2013 р. розпочав виробництво колотої бруківки з граніту власного родовища (лезніковський граніт, яскраво червоний) розмірами 10Х10Х10см, 10Х10Х5см, 5Х5Х5см.


Щомісячна продуктивність – 300 тонн.

Виставка InterBudExpo 2013 – основна будівельна виставка в Україні

30 Березень 2013

З 26-29 березня 2013р. група компаній Лезніковський кар'єр брала участь у виставці InterBudExpo 2013 – основна будівельна виставка в Україні Міжнародний форум будматеріалів та технологій Interbudexpo – це найбільша будівельна виставка в Україні, яка поєднує ключові напрямки галузі.

Починаючи з 1994 року, будівельна виставка Interbudexpo збирає найбільших виробників матеріалів, інструментів та обладнання, щоб представити їх розробки 30 000 аудиторії фахівців. В2В-формат заходу сприяє розвитку ділових відносин. Щорічно з метою вивчення новинок ринку виставку відвідує керівники провідних компаній галузі, імпортери та дистриб'ютори, готові до укладання контрактів. Їм надається можливість ознайомитися з широким вибором будівельної продукції, визначити постачальників.

Завдяки багаторічній підтримці гравців будівельного ринку, відповідальній та професійній підготовці, InterBudExpo утримує лідерські позиції та по праву вважається в Україні головною будівельною подією, яка отримала визнання Всесвітньої виставкової асоціації UFI. Лідери будівельного ринку вибирають InterBudExpo для того, щоб уявити нові технологічні розробки та інноваційні матеріали.

 

Виставка KyivBuild 2013 - провідна професійна будівельна виставка

23 Лютого 2013

З 20-22 лютого 2013р. група компаній Лезніковський кар'єр брала участь у виставці KyivBuild 2013 – провідна професійна будівельна виставка, яка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Національної Спілки Архітекторів України.


KyivBuild – демонструє весь цикл будівництва від ідеї архітектора до реалізації об'єкта. Виставка є відображенням ключових напрямів розвитку передових здобутків вітчизняної та світової будівельної індустрії.

Виставка MARMOMACC 2012 (Італія, Верона)

01 жовтня 2012

Виставка MARMOMACC 2012 (Італія, Верона) - найбільша міжнародна спеціалізована подія, присвячена мармуру, природному каменю та технологіям, що використовуються для їх обробки.


З 26-29 вересня 2012р. група компаній Лезніковський кар'єр брала участь у виставці MARMOMACC 2012 (Італія, Верона) - найбільша міжнародна спеціалізована подія, присвячена мармуру, природному каменю та технологіям, що використовуються для їх обробки.

MARMOMACC - це міжнародна виставка природного каменю та мармуру, дизайну та технологій для його обробки та використання. Вперше ця подія відбулася у 1961 році, і відтоді проводиться щорічно. Високий статус заходу наголошує на тому, що Всесвітня асоціація виставкової індустрії (UFI) привласнила йому свій знак якості.